Asunto B 36

50,5 m², 3H+KT, 3 / 6 kerros

Seuraava esittelyaika

Tehokas kolmio lasitetulla parvekkeella

Tässä selkeäpohjaisessa kolmiossa neliöt on hyödynnetty erinomaisesti. Avara olohuone–keittiö muodostaa kodin sydämen ja tarjoaa tilaa niin oleskeluun kuin ruokailuun. Keittiö sijoittuu omaan toimivaan nurkkaukseensa.Kaksi erillistä makuuhuonetta mahdollistavat joustavan käytön esimerkiksi makuuhuoneiksi tai työtilaksi. Olohuoneesta on käynti sisäpihalle avautuvalle lasitetulle parvekkeelle, joka tuo mukavasti lisätilaa asumiseen.Toimiva kokonaisuus ilman hukkaneliöitä.

Pinta-ala50,5 m²

Asuntotyyppi3H+KT

LämmitystapaMaalämpö

Kerros3 / 6

Asunnon numeroB 36

Osakkeen tyyppiAsunto

ParvekeTavallinen, lasitettu

SaunaKyllä

Velaton hinta 342 300 € Myyntihinta ja myytävän huoneiston osuus yhtiön lainoista.

Myyntihinta 136 920 € Maksetaan kauppakirjan allekirjoituksen jälkeen.

Neliöhinta6 778 €/m²

Yhtiölaina 205 380 € Huoneistoon kohdistuva osuus yhtiön lainoista.

Pääomavastike lyhennysvapaan jälkeen (arvio) 1 391,79 €/kk Lyhennysvapaan ajan jälkeen pääomavastike sisältää koron lisäksi myös lainan lyhennykset, eli vastikkeen määrä kasvaa. Lisätiedot löydät myyntihinnastosta.

Pääomavastike lyhennysvapaan aikana (arvio) 636,34 €/kk Lyhennysvapaan keston ja lisätiedot löydät myyntihinnastosta.

Hoitovastike (arvio)247,45 €/kk